KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213067
nr 1221 3067
Alf Johansson, jägare med hund, signerad. Olja på duk, 60x49 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:43:33
250 kr